Dāsni un ļoti labsirdīgi: vīriešu vārdi ar ārkārtīgi pozitīvu enerģiju

Šajā sarakstā ir četru vīriešu vārdi, kas nes laimi.

Ingars

Šis vārds pie mums atceļojis no skandināvu vārda Ingvarr, kas sastāv no divām galvenajām daļām: “Ing” (skandināvu pārpilnības dievs) un “varr” (aizsargāts objekts). Tāpēc tā nozīmi var tulkot kā “sargā dievs Ing”. Veikls, drosmīgs un apņēmīgs zēns, kurš nopietni nodarbojas ar sportu.

Sandis

Visticamāk, vārdam ir poļu saknes. Vārda nozīmi var interpretēt kā “iegūt slavu”. Ļoti emocionāls un veikls bērns, viņš ir arī apņēmīgs un vienmēr zina, ko vēlas.

Gints

Daži pētnieki uzskata, ka vārds nozīmē “dievu favoriīts”. Savukārt citi apgalvo, ka tas ir vecslāvu vārds, kas nozīmē “zeme”. Jautrs un pozitīvi noskaņots puisis, kurš spēj strādāt, lai sasniegtu savus mērķus.

Lasi vēl: Priekšā gaidāms kas liels! Visums pavisam drīz aplaimos ar ko pilnīgi negaidītu trīs zodiaka zīmes

Daniels

Tas radies senajā Izraēlā un nozīmē “dieva domātājs”. Bērnībā Daniles spēj atrast kopīgu valodu ar visiem gan klasesbiedriem, gan skolotājiem. Viņš labi mācās, viņam patīk apgūt jaunas lietas.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

 

Leave a Comment