Ar ko kopā šoziem valkāt Ugg zābakus un kā izskatīties moderni

Modes stiliste Emma Lautbeina pastāstīja, kā un ar ko šosezon valkāt Ugg zābakus.

Šāda veida ziemas apavus iecienījuši gandrīz visi, jo ugg ir maksimāli ērti. Tomēr ne visi zina, kādu apģērbu pievienot pie šiem apaviem, lai izskatītos stilīgi.

Agrāk visi valkāja Ugg kopā ar šauriem džinsiem, taču pamēģiniet atsvaidzināt savu tēlu. Šādus apavus, saka eksperte, var valkāt pat pie kleitām, bet ne pie visām.

“Jebkura garuma trikotāžas kleitas lieliski sader ar uggiem – mājīgas faktūras ļauj tos kombinēt kopā. Papildiniet izskatu ar garu mēteli un neaizmirstiet pievienot rupjas adītas zeķes kā nobeiguma akcentu,” viņa norādīja.

Lasi vēl: To zina tikai daži saimnieki: kādā temperatūrā ziemā apģērbt savu suni

Izskatu papildiniet ar ugg un džinsiem. Lai izskatītos moderni, izvēlieties platās bikses vai cauruļveida bikses. Ugg lieliski iederēsies “ielas” stilā, savukārt jūs neizskatīsieties banāli.

Nebaidieties arī no krāsām. Pievērsiet uzmanību ne tikai melniem vai brūniem ugg, norāda stiliste.

“Lai gan man patīk tradicionālā kastaņu krāsa, slānekļa toņus ir vieglāk stilizēt, jo tie sader ar zilu džinsu, pelēku, melnu un visiem bēša toņiem,” piebilst Lautbeina.

Neaizmirstiet pievienot stilīgus elementus. Stiliste uzskata, ka šosezon sievietēm noteikti jāmēģina Uggs apvienot ar ikdienas adījumu, oversize jaku vai bomberi, pūkainu vesti vai vilnas mēteli neitrālās krāsās.

 

 

Leave a Comment