Grims var gan izcelt sejas iezīmes un skaistumu, gan paslēpt trūkumus, gan, gluži otrādi, tos vēl vairāk izcelt. Stilisti mums pastāstīja par galvenajām kļūdām grima veikšanā, no kurām vajadzētu izvairīties, lai neizskatītos vecākam nekā esi.
Taču ir svarīgi atcerēties, ka grims ir individuāla lieta un ka viena cilvēka trūkumu izcelšana citam var būt izdevīga.
Pastāstīsim, ko nedarīt grima procesā, lai nepieliktu savam izskatam papildus gadus klāt.
Pārāk daudz tonālā krēma
Tonālā krēma uzklāšanas mērķis ir radīt vienmērīgu sejas ādu, lai paslēptu ādas nepilnības – poras, apsārtumus, vecuma plankumus utt. Taču tonālais krēms nav korektora vai korektora aizstājējs. Uz sejas nav jāuzklāj bieza krēma kārta, galvenais ir izvēlēties toni, kas atbilst jūsu ādai, tostarp tās toni (siltu, vēsu vai neitrālu).
Atbilstošais tonālais krēms nav jāuzklāj uz visas sejas, bet tikai uz problemātiskajām zonām. Rūpīgi izlīdziniet toni, paturot prātā kaklu un nepārspīlējot. Uzklājot pārāk daudz tonālo krēmu, var vizuāli palielināt poras un izcelt grumbas.
Tumšas acu ēnas
Novecojot mūsu acis vizuāli maina formu, kļūst aizsedzošākas, jo augšējais plakstiņš nereti noslīd, paslēpjot apakšējo plakstiņu.
Lai kompensētu šo trūkumu, daudzas sievietes, lai radītu kontrastu un atvērtu acis, uzklāj ļoti tumšas krāsas ēnas. Taču iegūst pretēju efektu – jebkura melna krāsa tikai izceļ grumbas un piešķir asu izskatu.
Lai “atvērtu” acis, labākais risinājums ir izvēlēties gaiša vai neitrāla toņa ēnas, bēšas vai pelēkbrūnas.
“Nepareizas” uzacis
Uzacīm ir liela nozīme sejas kompozīcijā. Uzacu formas mode mainās ļoti ātri, taču nevajadzētu skriet pakaļ jaunajām tendencēm, lai izskatītos jaunākai. Ļoti plānas uzacis var pievienot dažus papildu gadus.
Vislabāk ievērot dabisko uzacu līniju un nemēģināt veidot formu tur, kur tās nav. Ja uzacis ir retinātas, pietiek paņemt atbilstoša toņa uzacu zīmuli un aizpildīt vietas, kur nav matiņu.
Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!