Zodiaka zīmes, kuras nemīl bērnus

Ir zodiaka zīmes, kas vienkārši nav radītas, lai mīlētu bērnus, viņiem vispirms ir savas attiecības, tikai tad viņi domā par ģimenes labklājību.

Biznesam un draugiem viņi piešķir daudz lielāku nozīmi nekā bērniem.

Auns

Šī zodiaka zīme ir pašpārliecināta, reizēm nežēlīga, mīl riskēt. Kopumā Auni pret bērniem izturas pozitīvi, bet, ja viņu dzīvē kaut kas nav kārtībā, viņi var noslēgties sevī. Viņu noslēgtība atbaida bērnus.

Auni mīl būt uzmanības centrā, cenšas iekarot bērnu mīlestību. Bieži apmeklē vecāku sapulces, jo vēlas būt visu notikumu centrā. Taču viņi vairāk mīl pieaugušos, ar mazajiem viņi nezina, kā uzvesties, nespēj paciest asaras, bieži vien tas liek viņiem zaudēt savaldību.

Lasi vēl: Nekad nepērciet šīs trīs lietas savam mājoklim: tās padara interjeru lētāku un kaitē jūsu makam

Dvīņi

Viņi mīl bērnus, bet tikai līdz brīdim, kad tie viņiem sagādā problēmas un lielas nepatikšanas. Vairāk dievina svešiniekus, jo nav atbildīgi par viņu audzināšanu. Dvīņi ar saviem bērniem mīl doties uz dažādiem pasākumiem, bet uz slimnīcu, bērnudārzu vai skolu viņi cenšas nosūtīt savu partneri.

Dvīņi paši bieži kļūst par bērniem, kad mājās ir mazs bērns. Vienkārši viņiem ir vajadzīga uzmanība, un mazi bērni vienkārši viņiem rada galvassāpes.

Lauva

Mīlestība un bērni Lauvām ir nesavienojami jēdzieni. Viņi reti pievērš uzmanību bērnu raudāšanai, cenšas visu atbildību uzlikt uz citiem cilvēkiem, vecākiem, radiniekiem. Līdz ar bērna parādīšanos ģimenē centīsies visādi izvairīties no atbildības. Viņi reti domā, ka bērni ir laime.

Drīzāk otrādi, negulētas naktis viņiem nav domātas, viņi labāk nolīgs auklīti, nekā, nodarbosies ar audzināšanu. Tiklīdz bērni ir pieauguši, patstāvīgi, tieši tad viņi vēlas viņiem pievērst uzmanību. Viņi nepiešķir nekādu nozīmi savu bērnu audzināšanai.

 

Leave a Comment