Viņus var atpazīt pēc vienas īpašības: “Ekstrasensu cīņu” zvaigzne Merilina Kerro pastāsta par ļoti stipriem cilvēkiem. Daudzi ir mūsu vidū

Foto – ekrānuzņēmums

“Ekstrasensu cīņu” zvaigzne, ezotērikas speciāliste no Igaunijas, Merilina Kerro pastāstījusi, kāda ir to cilvēku dvēsele un raksturs, kuri neizskaidrojamā kārtā “pielūdz” vilkus, turklāt bieži vien tas notiek gluži neizskaidrojami – zemapziņas līmenī.

“Cilvēki, kuru garīgie dzīvnieki ir vilki, piedzimst kā līderi. Viņi zina, ko viņi dzīvē vēlas sasniegt un kāpēc tas ir jādara. Spēcīgi, harizmātiski un uzticami. Lai šiem cilvēkiem pietuvotos un saņemtu “brīvu” pieeju, cilvēkiem ir jāprot parādīt, ka viņiem var uzticēties. Tiem, kas viņus nepazīst, šie cilvēki var šķist auksti.

Foto – ekrānuzņēmums

Taču patiesībā viņi ļoti stipri “tur” savu māju un ģimeni. Cilvēki – vilki ir gatavi uz spēles likt visu. Šie cilvēki, kuri neizskaidrojamā kārtā nespēj būt vienaldzīgi pret vilkiem, ir ļoti uzticami kā draugi un nekad nepieviļ.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

Vai vari pateikt no kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 47%

0%

Vilks kā dvēseliskais dzīvnieks dāvā cilvēku raksturam ko ļoti īpašu – bara vadoņa spēku, ātrumu, izlēmību dažādās sarežģītās situācijās,” – raksta Merilina sociālajā vietnē “Instagram”.

Lasi vēl: Nosauktas Zvaigžņu zīmes ar visaugstāko intelektu: vai esi gudrāko sarakstā?

Foto – ekrānuzņēmums

Vai tu šo zināji par vilkiem?

1. Vilki ir visplašāk izplatītākie sauszemes plēsēji pasaulē, sastopami gandrīz visos Ziemeļamerikas, Eiropas un Āzijas reģionos. Vienīgās vietas, kur tie nemīt, ir tuksneši un lietusmeži.

2. Vilkiem ir spēcīgs ķermenis un skrienot viņi var sasniegt pat 56 km stundā lielu ātrumu. Vienā ēdienreizē vilks var apēst pat līdz 20 kg gaļas.

Foto – Pexels

3. Vilki normāli dzīvo baros, un tie parasti sastāv no 6 līdz 12 vilkiem. Baru vada pāris – vilku tēviņš un vilku mātīte. Pārējie bara iemītnieki palīdz sagādāt pārtiku un rūpējas par mazuļiem.

4. Vilki sazinās savā starpā, izmantojot dažādas skaņas, ķermeņa valodu un smaržas.
Vispazīstamākā vilku skaņa ir gaudošana, ko tie izmanto, lai sazinātos ar citiem bara locekļiem un iezīmētu savu teritoriju.

Foto – Pexels

5. Senākie zīmējumi ar vilkiem ir atrasti alās Dienvideiropā un datējami ar aptuveni 20 000 gadu pirms mūsu ēras.

6. Vilku mazuļi piedzimst akli un kurli, un sver tikai aptuveni 0,5 kg.

Pievienot komentāru