Vēl nedzirdēti veidi kā izmantot citronus savam labumam

Citrons ir ne tikai lielisks C vitamīna avots, bet arī lielisks palīgs mājsaimniecībā. Tas veiksmīgi aizstās traipu tīrītāju un citas sadzīves ķīmijas.

Traipu noņemšana no drēbēm

Šis drošais un efektīvais triks ir piemērots pat vecām vai delikātām drēbēm. Lai novērstu traipus, mitriniet tos ar citrona šķēli, uzklājiet sāli un pārklājiet ar pusi citrona uz 30 minūtēm. Pēc tam noskalojiet ar siltu ūdeni un etiķi.

 

Sviedru traipu noņemšana

Vēl pirms jūs likāt savas drēbes mazgāšanā, izmēģiniet šo triku – ierīvējiet citrona sulu vai etiķi T-krekla paduses zonās, pagaidiet nedaudz, un tikai tad sūtiet drēbes uz veļas mašīnu. Tas palīdzēs noņemt nepatīkamus smakas un uzlabos mazgāšanas rezultātu.

Rūsas plankumu noņemšana

Šajā gadījumā jums vajadzēs izmantot citronu un sāli, tāpat kā veļas mazgāšanas metodei. Tomēr citrona sulai ir jāžūst saulē. Procedūru jāatkārto vairākas reizes, līdz traips pilnībā izzūd.

 

Mikroviļņu krāsns atsvaidzināšana

Jums būs nepieciešami sagriezti citroni un ūdens, lai attīrītu savu mikroviļņu krāsni. Salieciet citronu gabalus bļodā un piepildiet to ar ūdeni. Tad ievietojiet bļodu ar citrona un ūdens saturu mikroviļņu krāsnī, ieslēdziet to un pagaidiet, līdz durvis no iekšpuses pārklājas ar tvaiku. Kad tas notiek, izslēdziet krāsni un atstājiet to atdzist uz 15 minūtēm. Pēc tam, lai notīrītu mikroviļņu krāsns iekšpusi, vienkārši noslaukiet to ar tīru drānu.

Nopulēt un notīrīt hromētus priekšmetus

Noberžat priekšmetu ar citronu un citrona miziņu, pēc tam to noslaukiet.

 

Tikt vaļā no nezālēm

Apsmidziniet augus ar citrona sulu. Tas samazinās nezāļu augšanu vietās, kur tās nav vēlamas.

Gaisa atsvaidzinātājs

Ielieciet citronu un izvēlētās garšvielas uz pannas uz lēnas uguns, pēc tam atdzesējiet un ielejiet to aerosola pudelē.

Leave a Comment