Tamāra Globa nosaukusi zvaigžņu zīmes, kurās dzimušos sagaida maģisks un brīnišķīgs novembris

Slavenā zvaigžņu speciāliste Tamāra Globa nosaukusi zvaigžņu zīmju pārstāvjus, kuriem novembrī, ar lielu iespējamību, gaidāms maģisks un brīnišķīgs mēnesis.

Merkūrija labvēlīgā pozīcija ļaus darbīgajiem cilvēkiem realizēt savas ambīcijas. Šī planēta ļaus uzņēmējiem veidot noderīgus kontaktus, atrisināt problēmas ar pārvaldes iestādēm un paplašināt savu ietekmes sfēru.

Novembra zvaigžņu prognoze gan brīdina vīriešus, kuri dzimuši zem Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmēm, par iespējamām problēmām darbā. Viņus var atlaist un viņi zaudēt savus ienākumus.

Bet kopumā veiksme būs tiem, kas smagi strādā. Finanšu prognoze 2021. gada novembrī sola algas palielinājumu, karjeras izaugsmi vai darbu lielā uzņēmumā par augstu atalgojumu.

Lai gūtu panākumus biznesā, tie jāatliek uz labvēlīgām dienām: 1., 4., 6., 18., 20. un 30. novembrī. Debesu ķermeņu tranzīts uzlādēs jūs ar enerģiju un optimismu, vēlmi radīt.

LASI VĒL: Saka, ka nav ideālu sieviešu, bet šīs trīs Zodiaka zīmju sievietes ir tuvu tam

Īpaši jāuzmanās nelabvēlīgās dienās: 5., 11., 19. un 27. novembrī. Šādos brīžos Mēness atrodas cikla kritiskajos punktos. T. Globa neiesaka šajās dienās veikt plānotas operācijas un pieņemt liktenīgus lēmumus.

Un lūk zīmes, kuras sagaida īpaši labs mēnesis:

Auns

Veiksme novembrī dod priekšroku Aunam. Pateicoties Marsam viņu zīmē, pienākumu veikšanai nepietrūks enerģijas, kas gulsies uz viņu pleciem. Pateicoties intuīcijai, ko pastiprina Mēness pozitīvā ietekme, Auns pratīs uzvesties un izturēs visus pārbaudījumus.

Pastāvīgās attiecībās ar partneri iestāsies pilnīga harmonija, un vientuļiem cilvēkiem vajadzētu sagatavoties dažiem nemierīgiem brīžiem savā personīgajā dzīvē. Tava veselības prognoze novembrim ir ļoti pozitīva. Jupiters dos mieru un iekšēju prieku. Jūs būsiet enerģijas, spēka un optimisma pilns.

Vērsis

Novemrī nāksies saskarties ar negaidītiem notikumiem, ko liktenis tev sūtīs. Jūs būsiet ļoti pārsteigts par to, bet mēneša beigās jūs nonāksiet pie secinājuma, ka zvaigznes ir veiksmīgi vadījušas jūsu dzīvi. Novembra sākumā profesionālajā sfērā vari justies kūtrs un īgns, bet mēneša otrajā pusē situācija krasi mainīsies.

Tamāra Globa iesaka kontrolēt savas emocijas un nodibināt kontaktu ar mīļajiem un kolēģiem, ja starp jums ir konflikti.

Dvīņi

Tas būs patiešām saspringts mēnesis, bet tajā pašā laikā labs un atalgojošs laiks. Jūs gaida jauni projekti un neparasti izaicinājumi, kuros jums būs iespēja pierādīt sevi un pierādīt, ka esat nepārspējams tajā, ko darāt. Novembrī jūs varat justies gan sliktāk… tas izpaudīsies kā saules trūkums un nogurums no pelēkā rudens laika. Tamāras Globas prognoze 2021. gada novembrim iesaka pēc iespējas vairāk laika veltīt atpūtai un patīkamām tikšanās reizēm ar pozitīviem cilvēkiem.

Visu rakstu Tu vari izlasīt ŠEIT 

Pievienot komentāru