Pēc tam jums jāpāriet pie zemeņu dobes pārklāšanas ar materiālu – agroplēvi vai ģeotekstilu. Tajā jums ir jāizveido caurumi, kuriem diametram jābūt vismaz septiņiem, bet ne vairāk kā desmit centimetriem.
Caurumiem jābūt sakārtotiem un izvietotiem 0,3 metru attālumā vienam no otra, respektīvi, atbilstoši attālumam starp augien. Starp rindām jābūt līdzīgam attālumam.
Tālāk jūs varat stādīt zemenes. Ja stādāt augu iepriekš aprakstītajā veidā un neaizmirstiet par svarīgām procedūrām (pareiza laistīšana, mēslošana, ūsu apgriešana), jūs iegūsit bagātīgu un kvalitatīvu zemeņu ražu.
Zemenes tiek audzētas tā, lai tās nenonāktu tiešā saskarē ar augsni, kas palīdz saglabāt tās tīrākas un mazāk pakļautas slimībām. Labāka temperatūras un mitruma kontrole ļauj zemenēm attīstīt intensīvāku garšu un tekstūru. Slēgtas sistēmas vai aizsargātas dobes samazina kaitēkļu un slimību risku, jo augi ir labāk pasargāti no ārējās vides ietekmes.Somu metode bieži izmanto bioloģiskos kontroles līdzekļus, lai samazinātu kaitēkļu ietekmi.
Tevi noteikti interesēs
- Kādos gadījumos sienas ir labāk krāsot, nevis līmēt tapetesby Anna Kalniņa
- Sēklu sagatavošana turpmākai sējai – galvenās metodes dīgtspējas palielināšanaiby Anna Kalniņa
- Aunam pārmaiņas darba sfērā, Jaunavai – zvaigznes dos iespēju realizēt sapņus. Nedēļas prognoze no 6. līdz 12.janvārimby Laura Blūma