Sapratīsiet pēc 10 minūtēm: kā atpazīt manipulatoru

Vēlaties uzzināt, kā atpazīt manipulatoru? Tas ir pavisam vienkārši, un tam jums būs nepieciešamas tikai 10 minūtes. Pievērsiet uzmanību šīm septiņām pazīmēm.

Saruna ļoti ātri pievēršas sarunu biedram, griežas tikai ap viņu

Protams, šeit nav runa par narcisiem, bet gan par personām, kuras sarunā nepārtraukti “velk segu” uz savu pusi. Dažreiz tas var notikt vienmērīgi, dažreiz ātri un strauji. Ja cilvēkam ir slēpti motīvi, viņš vienmēr centīsies nemitīgi tiekties uz savu mērķi. Un šo nepacietību ir grūti nepamanīt.

Cilvēks pastāvīgi atgriežas pie vienas tēmas

Psihologi saka, ka lielākā slēptāko motīvu pazīme ir tieši vienpusība. Galu galā cilvēks ir koncentrējies uz savu misiju un nevēlas, lai saruna “novirzītos” no vēlamā ceļa. Ja pamanāt, ka sarunā ar otru cilvēku jums nepārtraukti paslīd cauri viena un tā pati tēma, visticamāk, ar jums tiek manipulēts.

Lasi vēl: Būs kā jauni: nevainojams līdzeklis, ar ko tīrīt karotes un dakšiņās, lai noņemtu netīrumus un aplikumu

Otra persona neizmanto ķermeņa valodu un izvairās no acu kontakta

Cilvēki, kuri manipulē, var bieži mirkšķināt, ieņemt nedabiskas pozas un izskatīties ārkārtīgi saspringti. Viņiem arī ir grūti nodibināt acu kontaktu ar cilvēku, ar kuru viņi runā. Kā noskaidroja Mičiganas Universitātes pētnieki, ja cilvēks skatās jums acīs, viņš, visticamāk, būs sirsnīgs.

Tomēr nepārvērtējiet mītu, ka acis skraida tikai tiem, kuri melo vai cenšas kaut ko noslēpt. Dažkārt, kā apgalvo Ņujorkas Universitātes pētnieki Hovards Ērlihmans un Dragans Mičičs, tas liecina, ka cilvēks izmanto ilgtermiņa atmiņu.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment