Nost ar kolikām!
Sīpolu tēju var doti tiem bērniņiem, kuriem sāp vēders. Uzvāriet tēju, atdzesējiet to un dodiet bērniņam pa vienai tējkarotei ik pēc stundas.
Sīpols pret ausu sāpēm
Smalki sagrieziet sīpolu, pārlieciet to uz marli, pārsieniet šo sīpolu marles maisiņu un pielieciet to pie sāpošās auss. Sīpolu maisiņš pie auss jātur tik ilgi, līdz samazināsies sāpes.
Antiseptisks līdzeklis pušumu gadījumā
Smalki sakapājiet sīpolus, līdz iegūsiet putriņai līdzīgu maisījumu. Iegūto maisījumu uzlieciet uz pušuma vismaz uz 10 minūtēm. Pateicoties savām antiseptiskajām īpašībām, sīpols veiksmīgi pasargās jūs no infekcijām.
Atbrīvos no kakla sāpēm
Aplejiet veselu sīpolu ar ūdeni, uzvāriet to. Atdzesējiet maisījumu un ar to skalojiet kaklu ik pa divām stundām. Sīpola vietā droši var izmantot arī ķiploku.
Sīpols pret apdegumiem
Smalki sakapājiet sīpolu, līdz tas ieguvis putrai līdzīgu masu. Uzlieciet šo masu uz apdeguma vietas. Šis līdzeklis palīdz noņemt sāpes un iekaisumu, kā arī palīdz ādas šūnām daudz ātrāk atjaunoties.
Sagrieziet sīpolus vairākās šķēlītēs un izlieciet tās pa istabas stūriem. Tas palīdzēs nogalināt mikrobus un attīrīs gaisu. Īpaši ieteicams un veselīgs tas ir ziemas mēnešos.
Ja vēlaties attīrīt organismu, sagrieziet sīpolu, pielieciet to pie pēdas un pa virsu uzvelciet zeķi.
Saskaņā ar austrumu medicīnu, mums uz kājām atrodas svarīgi punkti, kas atbild par iekšējo orgānu stāvokli. Sīpolu vislabāk pie pēdas likt pirms jūs dodaties gulēt. No rīta kājas jānomazgā ar ūdeni, kam klāt pieliets ābolu etiķis – tā būs iespējams tikt vaļā no smakas.
Ārsti iesaka daudz biežāk staigāt ar basām kājām, jo tādā veidā tiek aktivizēti šie punkti.
Ja jums rūp sava veselība, tad noteikti ņemiet vērā mūsu ieteikumus. Noteikti pastāstiet par sīpolu labvēlīgajām īpašībām arī saviem draugiem.