Tagad es domāju, kas notiks tālāk?
Kā lietot šķīdumu
Tikai! Jūs ņemat sēklas, uzmanīgi noņemam to čaumalas integritāti (piemēram, ar smalku smilšpapīru vai adatu cietākajiem veidiem) un pēc tam iemērciet tās šķīdumā.
Mazām sēklām (piemēram, tomātiem vai paprikai) pietiek ar 4-6 stundām.
Lielākiem (gurķiem, cukini) – līdz 12 stundām.
Pēc mērcēšanas novietojiet sēklas uz mitras drānas, pārklājiet un novietojiet siltā vietā. Galvenais ir nenovietot tos uz auksta loga, pretējā gadījumā visas jūsu pūles var izkrist.
Pēc pāris dienām jūs redzēsiet, ka no sēklām sāk parādīties sīkas saknes. Šis ir tieši brīdis, kad jutīsities lepns par savu darbu. Tagad iedomājieties, kā šie stādi jūs priecēs tālāk!
Šis risinājums derēs ikvienam dārzniekam. Kāpēc? Tas ir vienkārši. Alveja, glicīns, vitamīni un dzintarskābe darbojas kopā kā orķestris. Tie palīdz sēklām ātrāk pamosties, stiprina to aizsardzību un sniedz visu nepieciešamo, lai sāktu. Pārbaudīts personīgi. Es izmantoju šo metodi daudzus gadus un nebeidzu būt pārsteigts par rezultātiem. Pat vecās sēklas, kas jau sen piederēja miskastei, spēcīgi sadīgst.
Svarīgs atgādinājums
Ja vēlaties sasniegt maksimālu efektu, ievērojiet proporcijas. Nav nepieciešams ielej vairāk šķīduma nekā nepieciešams! Vai arī pārāk ilgi mērcēt sēklas. Ar mēru viss ir labi. Un neaizmirstiet, ka spēcīgi stādi sākas ar stiprām sēklām. Jūsu darbs atmaksāsies lieliski, ja pievērsīsities šim jautājumam saprātīgi.
Lasi vēl: Tik garšīgi un vienkārši kāpostus nebiju gatavojusi. Esmu sajūsmā par šo recepti, ēdam jau trešo reizi nedēļas laikā un gribas vēl
Kāds ir galvenais noslēpums? Tagad es jums pastāstīšu pašu “āķi”, kuru daudzi izlasīja līdz galam. Noslēpums ir tāds, ka šo metodi var pielāgot jebkurai kultūrai. Ja vēlies izaudzēt veselīgus gurķus, tomātus vai pat kāpostus, izmanto šo risinājumu! Un pats galvenais: tas viss maksā burtiski centus. Un rezultāts ir nenovērtējams.