Miljonārs pārģērbās par bezpajumtnieku un iegāja restorānā. Reakcija bija tāda…

Kanāla YouTube zvaigzne Kobijs Persins liek mums atkal atcerēties sakāmvārdu “neskati vīru pēc cepures”. Viņš veica šokējošu eksperimentu, ar kura rezultātiem padalījās ar sociālā tīkla lietotājiem, ziņo Daily Mail. Puisis pārģērbās par bezpajumtnieku un iegāja restorānā, lai pārbaudītu, kā uz viņa parādīšanos reaģēs iestādes personāls.

Darbība norisinās Floridā. 23 gadus vecs vīrietis, līdzīgs bezpajumtniekam ar atkritumu maisu rokās (tas arī ir Kobijs Persins), pieiet pie restorāna darbinieka ar lūgumu atrast galdiņu viņam un viņa draugam Ronaldo. Ļoti laipni viņš lūdz ēdienkarti.

“Atvainojiet, mēs nevaram jūs apkalpot. Šī vieta nav jums pa kabatai”, – Kobijam atbild restorāna vadītājs un piebilst:

…”Vai jūs nevarētu aiziet no šejienes?” Puisim neļauj pat stāvēt pie ēkas!

Restorāna vadītājs piedāvā pēc izskata bezpajumtnieku puisim papusdienot Macdonaldā vai vēl kur citur. Kobija vārdi par to, ka “viņam ir nauda, daudz naudas”, vadītāju nepārliecina. Kad puisis paņem telefonu, lai piezvanītu savam draugam, viņam palūdz paiet tālāk no restorāna.

Kobijs draugam žēlojas par to, ka viņu izmeta no restorāna, un lūdz Ronaldo piebraukt pie ēkas. Un te pie restorāna apstājas sniegbalts Rolls Royce, no kura izkāpj tas pats Ronaldo

No mašīnas bagāžnieka viņš paņem čemodānu un iedod to Kobijam.

Puisis atver burvju čemodānu tieši restorāna darbinieka acu priekšā. Tur vadītājs ierauga naudas, milzīgu daudzumu naudas.

Kobijs saka vadītājam, ka ir muļķīgi spriest par cilvēkiem tikai pēc to ārējā izskata. Viņš draud restorānu nopirkt un puisi atlaist.

Un pēc tam čemodānu aiztaisa, iekāpj Rolls Royce un kopā ar draugu dodas uz citu restorānu. Vadītājs ar atvērtu muti paliek stāvam pie iestādes ieejas. Lūk, kur pilns izjokošanas video:

Šķir nākošo lapu un noskaties video

Leave a Comment