Latvieši iecienījuši iepirkšanās izbraukumus uz Lietuvu

Parasta darba diena Lietuvas pilsētā Šauļos. Veikalu autostāvvietās redzamas automašīnas ne tikai ar Lietuvas valsts numuriem, bet arī Latvijas. Un, kā gan ne, kamēr Latvijā valda stingrā mājsēde un iepirkšanās prieks ir liegts, mūsējie dodas šopingā uz kaimiņvalsti, novēroja Travelnews.lv.

Latviešu klātbūtni Šauļu veikalos novēroja ne tikai Travelnews.lv. Arī tirdzniecības centru pārstāvji ir atzinuši, ka pēdējā laikā pircēju skaits no Latvijas ir būtiski pieaudzis. Tā tirdzniecības centra “Saules mestas” pārstāve Irmante Svencene norādījusi, ka arī iepriekš latviešu pircēju nav trūcis, taču pēdējās nedēļās skaits ir būtiski palielinājies. Arī citu tirdzniecības centru pārstāvji pamanījuši, ka īpaši daudz latviešu pircēju ierodas brīvdienās.

Lietuvā lielveikalos, un arī iecienītajos “Lidl” veikalos pircēji var doties iepirkties tikai tad, ja viņiem ir tā dēvētā “iespēju pase” jeb vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Travelnews.lv pārliecinājās, ka pie ieejas tiešām darbinieki skanē sertifikātus, un Latvijā izdotais dokuments strādā bez problēmām.

Lielu rindu Lietuvas veikalos nav – to diktē arī viņu prasība par “iespēju pases” nepieciešamību.

Pievienot komentāru