Ja esi viens no šo četru Zodiaka zīmju pārstāvjiem, Tev ir visas iespējas kļūt turīgam!

Protams, dzimšanas dienas datums pats par sevi negarantē jums tūlītēju naudas plūsmu, bet dažas īpašības, ar kurām zvaigznes jūs ir apdāvinājušas, būtiski ietekmē iespējas kļūt bagātam. Un tas ir pierādīts!

Nepieciešamība pēc ģimenes mājīguma un drošības liek Vēžiem grābt naudu, cik tik spēj. Vēži nopelna, lai gūtu iespēju dzīvot klusu dzīvi ar visām ērtībām: veidot pašiem savu dārzu, garšīgi paēst ģimenes lokā un dāvināt dāvanas saviem tuviniekiem. Vēža sapnis ir privātmāja. Bet cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, ir ļoti strādīgi un ambiciozi, tāpēc bieži vien viņi nopelna pat vairāk, nekā ir gatavi iztērēt.

Vēršiem pēc Zodiakālās kartes pretēji esošajiem Skorpioniem arī ir ļoti lielas iespējas dzīvot bagātu un skaistu dzīvi. Šiem cilvēkiem ir ļoti attīstīta intuīcija, kas ļauj tiem kļūt par lieliskiem darījumu cilvēkiem vai arī juristiem. Viņiem ne tikai patīk tērēt naudu par greznumlietām, viņiem ir svarīgi arī iegādāties praktiskas lietas un lietas, kuras pasvītro viņu statusu. Viņiem patīk ātras mašīnas, jahtas, mājas pie jūras un Šveices pulksteņi. Skorpiona varā bieži vien ir sabiedriskā nauda, kredīti un liels bizness.

Tā, piemēram, Vērši vairāk par visām citām zīmēm ir orientēti uz bagātību. Mīlestība pret naudu ir viņu asinīs. Viņi var ilgi taupīt, bet naudu tērē pamatā par kvalitatīvām un skaistām pirmās klases lietām un mantām. Viņiem patīk komforts un skaista dzīve. No Vēršiem sanāk labi analītiķi, juvelieri, floristi un dizaineri.

Lauvām patīk vispārēja uzmanība un slava. Viņi daudzie sakari un šarms palīdz viņiem ne tikai iegūt vēlamo, bet pie tam arī nopelnīt pieklājīgu naudas summiņu. Lauvas tērējas par garderobi, svinīgām pusdienām un dāsnām dāvanām, kas palīdz viņiem iekarot ietekmīgu cilvēku simpātijas. Pat, ja Lauvas nekļūst pasakaini bagātas, viņu sakari neļauj viņiem dzīvē pazust.

Ūdensvīri un Mežāži arī atrodas starp bagātāko zīmju pārstāvjiem. Ūdensvīriem piemīt tendence sekot saviem ideāliem, tā kā viņi var slīgt valsts darbā vai brīvprātīgā darbā ar mērenu darba samaksu. Tas pats attiecas arī uz Mežāžiem, darba jautājumos svarīgs pirmām kārtām ir prestižs, un nevis tikai samaksa par darbu. Tāpēc nereti viņi var atrasties zinātnieka, pasniedzēja vai nekomerciskas organizācijas vadības amatos.

Ja jūs sevi neatradāt šo zīmju vidū, tad nav vērts bēdāties. Visticamāk, ka jums vienkārši vajadzēs pielikt vairāk pūļu, lai nopelnītu lielo naudu.

avots: marketium.ru

Pievienot komentāru