Ja esat neprecējies, izmantojiet fen šui padomus

Fen šui pamatkoncepcija ir piesaistīt pozitīvu enerģiju Qi, kas var palīdzēt arī privātajās attiecībās.

Kas ir laime? Kad katrs no mums sevi var saukt par laimīgu, un kad – par nelaimīgu? Kāpēc daži cilvēki ir apmierināti ar mazumiņu un ir laimīgi, bet citi, kam ir bagātība, mīļotais cilvēks, lielisks darbs, mocās un uzskata sevi par nelaimīgiem? Kā atrast ceļu uz šo nesaprotamo un neatrisināto jautājumu, ko sauc par laimi? Meklēsim atbildi uz šo jautājumu kopā.

Sena austrumu māksla palīdzēs jums nopelnīt naudu, uzlabot savu dzīvi, kā arī atrast savu otro pusīti. Kā to izdarīt? Sekojiet fen šui padomiem.

Katru gadu burtiski katrs sieviešu žurnāls popularizē jaunu veidu, kā atrast laimi. Viens no tiem bieži vien ir fen šui.

Galvenais fen šui jēdziens ir piesaistīt pozitīvo enerģiju Qi. Fen šui eksperti apgalvo, ka mīlestība un attiecības ar vīriešiem ir atkarīgas no tā, kā šī enerģija pārvietojas pa jūsu mājokli. Jebkuri šķēršļi Qi ceļā ir vieta, kur enerģija zaudē savu spēku, stagnē un izzūd.

Tāpēc pie enerģijas veidošanas jāpieiet uzmanīgi. Piemēram, strūklakas piesaista Qi enerģiju, savukārt caurules, pa kurām aizvada izlietoto ūdeni, arī aizvada Qi. Pozitīvajai plūsmai nepatīk nekārtība, tāpēc sākotnēji ir vērts palūkoties apkārt un saprast, kur jūsu dzīvoklī ir gruži – varbūt tie ir sektorā, kas atbild par personisko attiecību veidošanu?

Lasi vēl: Labākie risinājumi, kā vienlaicīgi atbrīvoties gan no mitruma, gan pelējuma mājoklī

Taču arī bez fen šui mākslas atcerieties tautas gudrību: “Kārtība mājā un galvā”. Tikai tam cilvēkam, kurš uztur kārtībā savu māju, būs tīras un skaidras domas un visa dzīve. Protams, iet galējībās nav vērts, un izpratne par kārtību katram ir atšķirīga – tās ne vienmēr ir tukšas telpas bez nevienas lietas, dažkārt šādas nianses tomēr ir mājīguma garants.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment