“Bez kautrēšanās apmainās ar dārgām dāvanām!”: tautā mīlētais prezidents Edgars Rinkēvičs negaidīti saņēmis bargu kritiku no tautiešiem

Foto – ekrānuzņēmums

Jau ziņots, ka pirms dažām dienām Latvijas prezidents Edgars Rinkēvičs publiski paziņoja, ka, viņaprāt, bijušais premjerministrs Krišjānis Kariņš būtu lieliski piemērots nākošajam NATO ģenerālsekretāra amatam.

Tagad par šo paziņojumu, ko Rinkēvičs atklāja žurnālistiem, viņš saņēmis bargu kritiku soctīklos.

Tā, piemēram, publicists Lato Lapsa raksta: “Protams, protams, protams, pašreizējais valsts prezidents ir visas tautas un valsts prezidents, nevis “Vienotības” kucīte. Nu kurš gan par to šaubījās.”

Reklāmas guru Ēriks Stendzenieks pie šī ieraksta piebilst: Mīnus 20 kaķīšu bildes un 3 foto ar pirmsskolas vecuma bērniem manā reputācijas kalkulatorā.”

Citi komentētāji raksta:

“Tiešām atbilstošs kandidāts, kurš sagrāva Latvijas ekonomiku un aizlaidās, atstājot valsti parādos uz desmitgadēm. Ja izdosies, tad varēs izpaust savu varaskāri labi apmaksātā darbā un nolaist NATO uz grunti… Mēsls!”

“Bez kautrēšanās apmainās ar dārgām dāvanām,- Tu man Latvijas prezidenta amatu, es Tev NATO ģenerālsekretāra amatu. Tauta no malas noskatās. Vai aplaudē?”

“Es gan ticu prezidenta k-ga teiktajam, Kariņa kungs ir atbilstošs kandidāts , kandidāts nav ģenerālsekretārs, es tā saprotu šo paziņojumu.”

“Ko diez iemainīja pret šo paziņojumu. Jeb galvu spieda skrūvspīlēs?”

“Rinkeviča kungs teicami atstrādā.”

“Dievs, apžēlojies!”

“Kurš ir tas speciālists padomnieks, kurš Rinkēviču par to pārliecināja?
Pareizi – neviens!”

Edgars Rinkēvičs tika ievēlēts par Latvijas valsts prezidentu šī gada jūlijā. Bet Krišjānis Kariņš bija Latvijas premjerministrs, bet šobrīd pilda Latvijas Ārlietu ministra pienākumus.

Pievienot komentāru