Pat cilvēks, kurš neko nesaprot no bioenerģētikas zina, ka zelts un sudrabs saskan slikti. Šie divi metāli jau izsenis tiek uzskatīti par pretējo enerģiju pārstāvjiem – vēsta portāls Kokteilis.lv .
Dārgmetālu ārstnieciskās īpašības bieži vien nevar darboties simbiozē. Zelts un sudrabs ir spilgts piemērs tam, kā divas absolūti dažādas enerģijas plūsmas nomāc viena otru.
Sudrabs grauj zeltu
Zelts ir mīksts metāls. Pēc savām fiziskajām īpašībām tas ir pretmets sudrabam. Visacīmredzamākā bīstamība, kopā nēsājot gan zelta, gan sudraba rotaslietas – zelts ātri nodzēšas. Ja, piemēram, kopā tiek nēsātas divas ķēdītes, tad sudraba ķēdīte burtiski nodzēsīs zelta ķēdīti, jo sudrabs ir spēcīgāks. Neskatoties uz savu skaistumu, zelts ir maigs un elastīgs materiāls, kurš var mijiedarboties tikai ar cilvēka ādu.
Ja tu ļoti vēlies vienlaikus valkāt rotaslietas no diviem dažādiem materiāliem, tad labāk to darīt tā, lai tās viena otrai nepieskartos.
LASI VĒL: Jūs zinājāt, ka zelts nav paredzēts nēsāšanai visiem? Uzziniet, vai jūs drīkstat to nēsāt!
Tas noved pie nervu spriedzes
Zelta rotaslietām piemīt dinamiska enerģētiskā struktūra, bet sudraba – mierīga un līdzsvarota. No tādas pretstatu sadursmes metālu pozitīvās īpašības var pārvērsties negatīvajās vai neitralizēties.
Ja vienlaikus valkāsi gan zelta, gan sudraba rotaslietas, tu vari kļūt viegli uzbudināta. Tāds savienojums ir bīstams, jo tu riskē sastrīdēties ar tuviem cilvēkiem vai nokļūt konfliktsituācijās uz ielas, darbā vai transporta līdzeklī. Šāds savienojums spēcīgi grauj nervu sistēmu, pat ja pats cilvēks sākotnēji to nejūt.
Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu