7 vietas birojā, kas tiek uzskatītas par netīrākajām: esiet uzmanīgi

Parasti birojā strādā diezgan liels skaits cilvēku. Dienas laikā notiek sanāksmes, pusdienas un tikšanās. Ir noteiktas vietas, kas tiek uzskatītas par netīrākajām, tāpēc jums jābūt uzmanīgiem.

Rakstāmgalds

Jūs varētu domāt, ka kopējie rakstāmgaldi, piemēram, sanāksmju telpās, ir netīri tāpēc, ka citi tiem pieskaras, taču arī jūsu rakstāmgalds uzkrāj mikrobus. Pat ja rakstāmgalds ir privāts, pastāv iespēja, ka citi tam kaut kad pieskarsies un izplatīs mikrobus. Tāpēc laiku pa laikam noslaukiet savu rakstāmgaldu ar dezinfekcijas aerosolu.

Tastatūra

No pirmdienas līdz piektdienai jūs kaut ko rakstāt uz tastatūras un pat neaizdomājaties, cik daudz mikrobu ir uz šīs virsmas.

“Uz klaviatūras var atrasties vairāk nekā 3000 organismu,” teica infektalogs Rons Brauns.

Tāpēc nākamreiz, kad slaucīsiet savu rakstāmgaldu, neaizmirstiet par tastatūru.

Durvju rokturi

Jūs satverat durvju rokturi, lai iekļūtu telpā vai izkļūtu no tās. Tagad padomājiet par visiem pārējiem cilvēkiem, kas visu dienu dara to pašu. Durvju rokturi ir neapšaubāmi netīrākā vieta birojā, jo tiem ik dienu pieskaras liels skaits roku.

Noteikti mazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni vai izmantojiet roku dezinfekcijas līdzekli pēc ierašanās darba vietā. Dezinficējiet rokas arī tad, kad tuvojaties automašīnai, jo arī galvenās izejas durvju rokturis ir diezgan netīrs.

Mikroviļņu krāsns vai ledusskapis

Pusdienas ir vieta, kur notiek liela kustība, jo kolēģi nāk un iet visas dienas garumā. Padomājiet par visiem cilvēkiem, kas ieskrien, lai paņemtu kaut ko no ledusskapja vai uzsildītu mikroviļņu krāsnī.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

Ja jums ir šaubas, ka jūsu birojs nav rūpīgi iztīrīts, varat noslaucīt šīs vietas ar salvetēm. Laba ideja ir arī nomazgāt rokas uzreiz pēc tam, kad izņemat ēdienu no mikroviļņu krāsns.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Pievienot komentāru