Tests: Ko parasta tējas krūze var pastāstīt par cilvēka raksturu

Veiciet ātru testu, lai noteiktu cilvēka raksturu. Viss, kas jums nepieciešams, ir nedaudz laika un uzmanības.

Pagaidiet, līdz visi mājās ir sapulcējušies pie galda, un pamaniet, kā ģimenes locekļi tur rokās tējas krūzi. Salīdziniet savus novērojumus ar tālāk redzamajiem rezultātiem.

Pozīcija nr.1

Cilvēks, kurš izmanto šo rokas pozīciju, visticamāk, ir diezgan pārliecināts par savām spējām. Viņš nekad neies uz kompromisiem un vienmēr zina, ko vēlas. Dažkārt tas var pat traucēt sasniegt noteiktus mērķus.

Šī tipa personības lieliski jūtas vadošos amatos, nebaidās izrādīt iniciatīvu stresa situācijās un lieliski koordinē talantīgu cilvēku darbību. Nav pārsteidzoši, ka viņu novērtē gan draugi un apkārtējie, gan arī tiešie priekšnieki.

Pozīcija nr.2

Par šādiem cilvēkiem saka: “Cilvēks ar lielu sirdi”. Spēj klausīties un dzirdēt. Šāda rakstura cilvēkam bieži vien nākas uzklausīt citu bēdu stāstus. Un nevar teikt, ka tas ir labi, jo aiz citu cilvēku problēmām slikti redz savas.

Lai vai kā, viens ir skaidrs: šāds cilvēks nenodos un vienmēr centīsies palīdzēt vai vismaz mēģinās izprast situāciju. Jutekliska dvēsele.

Pozīcija nr.3

Pragmatisks un mierīgs. Tā kopumā varētu raksturot cilvēku ar šādu rakstura tipu. Rūpīgi analīzē visas iespējas un domā vairākus soļus uz priekšu – noderīgas un nepieciešamas īpašības, kas, protams, agrāk vai vēlāk var noderēt.

Taču ne viss ir tik gludi, kā var šķist no pirmā acu uzmetiena. Pastāvīga savu emociju kavēšana un sarežģīti iekšējie dialogi var izraisīt sarežģītas psiholoģiskas sekas un pat smagu stresu.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Pievienot komentāru