“Savvaļas roze” vairs nav tāda kā agrāk. Kā Veronika Kastro kļuva par plastiskās ķirurģijas un grima upuri

Viņa vairs neizskatās kā agrāk.

Ziepju operas “Mežroze” un “Arī bagātie raud” jau sen ir iespiedušās mūsu skatītāju atmiņās. Tāpat arī nav iespējams neatcerēties skaisto aktrisi Veroniku Kastro. Neskatoties uz to, ka kopš viņas slavas virsotnes ir pagājuši daudzi gadi, aktrise cenšas ievērot aktīvu sabiedrisko dzīvi.

LASI VĒL: Tests: sirds, prāts vai intuīcija? Šis tests parādīs, kam jūs sekojat dzīvē

Veronikai, diemžēl, neizdevās apprecēties, bet aktrise izaudzināja divus brīnišķīgus dēlus. Tagad “Savvaļas rozei” ir 66 gadi, bet pat šajā vecumā aktrise spītīgi turpina aktīvi darboties filmās. Veronika mīl pozēt arī tā dēvētajās “kailajās kleitās”.

Slavenībai fanu ir neskaitāmi daudz. Viņa turpina iekarot vīriešu sirdis. Pirms laika, kad Veronika Kastro kļuva slavena visā pasaulē, viņa dzemdēja savu pirmo dēlu. Viņa nekad neatklāja mazuļa tēva vārdu. Vēlāk piedzima arī otrs aktrises dēls. Kas bija otrā bērna tēvs, viņa arī neatklāja. Ņemot vērā saspringto grafiku, aktrises dēlus audzināja viņas māte.

Veronika pati centās apgādāt savu ģimeni kā vien spēja, bet neskatoties uz to aktrisei pat pietika laika izdzīvot vētrainus romānus. Tagad slavenība dzīvo greznā īpašumā kopā ar māti. Veronikai ir arī savs meksikāņu kosmētikas zīmols.

LASI VĒL: Kā taukainās plīts rokturus padarīt atkal spīdīgus un tīrus?

Slavenība nenoliedz, ka viņai patīk izmantot plastikās ķirurģijas pakalpojumus un nesen aktrise paziņoja, ka gatavojas piedalīties dēla filmā. Filma ietver kailas un nerātnas ainas. Veronika arī izvirzīja nosacījumu, ka viņa pati izpildīs visas tik pikantās ainas.

Leave a Comment