Nekad neglabā šīs 4 lietas savā mājoklī – tās atņem enerģiju un sabojā noskaņojumu

“Mans mājoklis ir mans cietoksnis!” Mēs visi labi zinām šo gudrību. Vai frāzi: “Mājās pat sienas palīdz!” Bet vai tavs miteklis tiešām vienmēr sniedz tev atbalstu?

Vai jūti prieku, atgriežoties mājās, vai ir kaut kas, kas aptumšo tavu dzīvi šajā vietā? Reizēm apciemojot kādu cilvēku viņa mājoklī un redzot, kā viņš dzīvo, tu piedzīvo patiesu izbrīnu. Šķiet, ka vairāki ļaudis ne tik daudz dzīvo, cik ļaujas, lai viņus kontrolētu lietas. Nelietotu priekšmetu kaudzes, nekārtība, veci nieciņi un bēdīgi slavenais stūrītis “katram gadījumam” – tas viss rada smacīguma sajūtu.

Kā saka: “Pastāsti man, kas ir tavs draugs, un es tev pateikšu, kas tu esi.” Tādā pašā veidā mūs ietekmē lietas, kuras glabājam sev apkārt. Katrs objekts nes smalku informāciju, un šī enerģija var mūs ļoti ietekmēt. Noskaidrosim, kādus priekšmetus nav vēlams turēt savā mājoklī, ja vēlies justies labi un dzīvot harmoniski. Lietas, kas tiek glabātas “nebaltai dienai”.

Mantu glabāšana no sērijas “katram gadījumam” ir viens no galvenajiem nekārtības cēloņiem. Ja tu kādu lietu neizmanto gadiem ilgi un atceries par to tikai tad, kad atbrīvojies no krāmiem, ir pienācis laiks no tās tikt vaļā. Pieķeroties šādiem priekšmetiem, tu neapzināti piesaisti savā dzīvē trūkumu. Tā vietā paļaujies uz to, ka Visums nodrošinās tev visu nepieciešamo, kad pienāks atbilstošs brīdis. Novērtē katru priekšmetu no praktiskuma un estētikas viedokļa.

Lasi vēl: Kāpēc mūsu senči bēra apavos griķus. Šī vienkāršā metode tiek nodota no paaudzes paaudzē

Veci vai lietoti priekšmeti ar nezināmu vēsturi

Katrs priekšmets nes sevī iepriekšējā īpašnieka enerģiju un atmiņas. Apģērbos, mēbelēs vai nieciņos ir smalki nospiedumi no to iepriekšējām dzīvēm — kā tie tika izmantoti, ko domāja un juta to īpašnieki. Ja iepriekšējā īpašnieka dzīve bija nelaimīga, šis negatīvisms var tikt nodots tev.

Tas jo īpaši attiecas uz personīgiem priekšmetiem, piemēram, amuletiem, kuloniem, gredzeniem, spoguļiem vai grāmatām. Ja nezināt šo priekšmetu izcelsmi vai nozīmi, labāk no tiem izvairīties. Svarīga ir šo lietu “informatīvā tīrība” – ja par to neesi pārliecināts, tās var nodarīt vairāk ļauna nekā laba.

Nākošos priekšmetu lasiet tālāk