Nakts no 31. decembra uz 1. janvāri – kas jādara, lai uzzinātu patiesību

Tagad parunāsim konkrēti par citu notikumu, kas ir daudzus gadus vecs un kuru veicina tūkstošiem cilvēku uzskati un enerģija. Līdz 19. gadsimtam nakts no 31. decembra uz 1. janvāri bija veltīta ilūziju vīram Morokam.

Kopumā tiek uzskatīts, ka tēvs Frosts, tēvs Moroks un Ziemassvētku vecītis cēlušies no ķeltu Lielā ziemeļu vecīša – ledus aukstuma un puteņu pavēlnieka. Viņš staigāja pa ciematiem ar somu, bet tajā nemaz nebija dāvanu. Tur viņš vāca ziedojumus. Vecgada vakarā varat mēģināt pacelt noslēpumainības plīvuru. Uzziniet atbildes uz aktuāliem jautājumiem. Patiesība rūpīgi slēpta no jums. Saņemt atklāsmi.

Tradicionāli šim nolūkam cilvēki gāja pie burvjiem un zīlniekiem, prasīja padomus pareģiem, mēģināja paši noskaidrot patiesību, izmantojot dažādus mantiskos instrumentus, izteica vēlējumus notikumiem, sapņiem un vērīgi aplūkoja zīmes sev apkārt.

KO VĒL SVARĪGI IZDARĪT 31. DECEMBRĪ UN JAUNGADA NAKTĪ:

31. dienā atvadieties un atbrīvojieties no visām lietām, kas saistītas ar skumjām atmiņām un citu negatīvu. Esiet uzmanīgs sapņiem un notikumiem sev apkārt. Formulējiet un pierakstiet uz papīra visu, ko vēlaties uzzināt. Jaungada vakarā sadedzināt šo lapu. Neatmetiet malā informāciju, kas ienāk šajā periodā – visticamāk, tā jums šķiet nepatiesa vai absurda, jo jūs vēl nevarat to pieņemt un saprast. Viņi to “slēpj” no jums.

Lasi vēl: Par šiem vēsturiskajiem priekšmetiem Latvijā var iegūt ievērojamas naudas summas

Bet, ja informācija ir pienākusi, tas nozīmē, ka tā ir vajadzīga! Tāpēc esiet iecietīgāks un uzmanīgāks, nesteidzieties nepiekrist, strīdēties un kritizēt. Šai medaļai ir arī otra puse. Iespējams, kāds apzināti mēģinās jūs apmānīt, tiecoties pēc saviem mērķiem. Maldināt. Maldināt. Tāpēc visa informācija būs ne tikai jāņem vērā, bet arī jāpārbauda patiesība. Vismaz ar savas intuīcijas palīdzību

 

Leave a Comment