Latvijas bagātākais vīrietis nu ir brīvs un dabonams! Nez, kāds ir Oļega Fiļa un sievas Santas šķiršanās iemesls?

Santa arī uzsvērusi, ka sīkākus komentārus par savu ģimenes dzīvi un šķiršanās iemesliem nesniegs. Tiesa, pārim pietuvināti avoti atklājuši, ka “viņi bija pārāk atšķirīgi kā personības, lai šī laulība izdotos”. Zāmuele vienmēr esot bijusi ambicioza un mērķtiecīga, savukārt Fiļam attiecībās patīkot būt noteicējam un galvenajam.

 Savukārt citi zinātāji, kuri vēlējušies palikt anonīmi, stāstījuši, ka Fiļs pret sievu esot izturējies diezgan valdonīgi, bet šādu attieksmi, iespējams, veicinājis Santas dzīvesveids – biežie lidojumi uz Franciju, vīna dārzu un šampanieša pagrabu apmeklējumi, kā arī dāsnais finansējums viņas biznesam, kas gan neesot nācis no vīra konta.

Gada sākumā durvis vēra Santas izveidotais šampanieša bārs “Le Magnum Bar”. Savukārt nedaudz vēlāk – izsmalcinātu vīnu veikals “Signature Wines”. Zāmuele ieguldīto investīciju apjomu gan nav vēlējusies atklāt, vien norādījusi – arī vīrs nedaudz palīdzējis.

“Protams, mans vīrietis palīdzēja, bet nevis vienkārši iedeva naudu… drīzāk – aizdeva. Un arī es pārdevu dažas savas lietas, īpašumu, kas nebija vajadzīgs, un ieguldīju savu naudu,” par savu biznesu izdevumam izteikusies Santa.

Kā vēsta “Privātā Dzīve”, Fiļa un Zāmueles laulības līgums paredz, ka katrs laulātais patur viņam pirms laulības piederējušo mantu, un katrs laulātais laulības laikā var patstāvīgi iegūt mantu, lietot un rīkoties ar to neatkarīgi no otra laulātā.

Pievienot komentāru