Kā uz ilgu laiku atbrīvoties no putekļiem: aizmirsīsiet par biežu tīrīšanu

Ja ievērosiet dažus vienkāršus noteikumus, jūsu mājoklī gandrīz nebūs putekļu.

Šķiet, ka putekļi parādās uzreiz nākamajā dienā pēc tīrīšanas. Tas, iespējams, daudziem cilvēkiem šķiet kaitinoši. Galu galā šim to tīrīšanai ir jāpavada daudz laika, kad jūs varētu atpūsties vai doties pastaigā. Tomēr ir daži mazi triki, kas palīdzēs atbrīvoties no putekļiem uz ilgu laiku, un jūsu mājoklī ilgu laiku pēc tīrīšanas valdīs nevainojama kārtība.

Kā ilgstoši atbrīvoties no putekļiem mājoklī: efektīvi padomi

Notīriet apavus. Kopā ar apaviem dzīvoklī no ielas nokļūst putekļi un netīrumi. Tāpēc vēlams, lai pie ieejas durvīm vienmēr būtu paklājiņš, lai jūs varētu labi noslaucīt apavus. Turklāt netīri apavi vai treniņbikses jānovelk uzreiz pie ieejas, lai izvairītos no netīrumu izplatīšanās pa dzīvokli.

Aizkari, paklāji, gultas veļa. Uz šiem priekšmetiem nogulsnējas visvairāk putekļu. Tāpēc regulāri jāizsūc paklāji un dīvāna polsterējums. Regulāri jānotīra arī aizkari un jāmaina gultas veļa. Tādējādi putekļu būs mazāk un tie nenosēdīsies uz dažādām virsmām.

Lasi vēl: Kā matu griešanas biežums ietekmē matu augšanu: patiesība, kas jūs pārsteigs

Atveriet logus. Vislielākais putekļu daudzums mūsu mājās nonāk no ielas. Tāpēc, ja ir tāda iespēja, vēdināšanas laikā nevajadzētu pilnībā atvērt logus, bet gan izmantot ventilēšanās režīmā. Tad mājoklī būs daudzkārt mazāk putekļu un netīrumu.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

Vecie priekšmeti un lietas. Vairāk putekļu mājoklī uzkrājas uz vecām lietām, suvenīriem, grāmatām, mīkstajām rotaļlietām utt. Samaziniet to daudzumu savā mājoklī. Novietojiet prom visas kastes, drēbes, suvenīrus un citas lietas, kuras neizmantojat. Šādā veidā jūs varēsiet atbrīvot vietu un samazināt putekļu daudzumu.

 

 

Pievienot komentāru