FOTO. “Džemperī ir spēks!” – latviešu dziedātājs Intars Busulis soctīklos parāda, kā viņš izskatījies jaunībā un sasmīdina komentētājus

Foto – ekrānuzņēmums

Pirms kāda laika sarunu raidījumā “Slavenības. Bez filtra” vadītāja Katrīne Vasiļevska satika populāro dziedātāju Intaru Busuli, kurš sarunas laikā atzinās, ka ir aizrāvies ar mūsdienām netipisku vaļasprieku.

Toreiz viņš stāstīja, ka cenšas daudz pārvietoties, staigājot ar kājām. Katrīne gribēja uzzināt, vai tā viņš dara vienmēr, uz ko Intars atbildēja, ka šajā reizē viņam nebija līdzi austiņas, kurās parasti viņš klausoties audio grāmatas latviešu valodā.

“Ko tik es neesmu klausījies – Rūdolfu Blaumani, visas tās “Raudupietes” un līdz pat “Silmačiem”. Nu… visu to, ko es skolā neizdarīju,” – Intars smējās.

Foto – ekrānuzņēmums

Viņš gan arī atzinās, ka audio grāmatas klausās tikai latviešu valodā, un izsecinājis, ka Blaumaņa darbos ir ļoti daudz pārsteidzošā: “Tur ir baigie pagriezieni pēkšņie – gluži kā Erkila Puaro stāstos.”

Tagad, Sieviešu dienā, 8.martā, viņš soctīklos publicējis apsveikumu un atgādinājis, ka gaidāms viņa koncerts “Arēnā Rīga”. Tiesa, fotogrāfija bija tik amizanta, ka sveicienu daudzi pat nepamanīja, bet izteica viedokli par to, ko tajā redz!

Izpildi testu!

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 69%

0%

Lieta tāda, ka fotogrāfijā, ko Busulis nopublicējis soctīklos viņš redzams ļoti tālā pagātnē – jaunības laikos un, jāatzīst, ka bildē viņu ir pat ļoti grūti atpazīt.

Komentētāji neskopojas komentāru sadaļā dzīt arī jokus:

“Džemperī ir spēks!”

“Atceros, atceros Tevi- tieši tādu – jauki laiki bija!”

Foto – ekrānuzņēmums

“Nu, ko teikt – puisis uz goda! Smuks gan! Lai viss izdodas!”

“Smuks džempers!”

Lasi vēl: “Šis ir joks, vai ne? Lūdzu, sakiet, ka šis ir joks…” – Daugavpils pašvaldības apsveikums Sieviešu dienā sasmīdina soctīklus

“Labs, daudziem mums šādas bildes – ir, ko ierēkt…”

“Tā laika trends – “bitlofka”, krekls un šādi džemperi!”

“Tās acis, tās acis…”

“Intars Busulis – 90.to modņiks!”

“Forša fočene!”

“Ak, skaistā jaunība…”

“Nemaz nevar pazīt…”

“Jēziņ! Kaut kur ielās šis puisis ir manīts Talsos…”

“Krasavčiks!”

Leave a Comment