Astroloģiskā prognoze martam visām 12 zīmēm

Uzziniet, kas katru zodiaka zīmi gaida martā.

Ikviena cilvēka personīgajā dzīvē iespējami kāpumi un kritumi: liktenīgas tikšanās un skaļas šķiršanās, kāzas un šķiršanās, atzīšanās mīlestībā un atteikšanās pieņemt laulības piedāvājumu. Pirms spert izšķirošu soli attiecībās ar mīļoto cilvēku, ir pienācīgi jāpārdomā – vai vēl labāk – jāaprēķina, kādas sekas tas var radīt. Par to, kas martā gaida visu zodiaka zīmju pārstāvjus, stāsta astropsiholoģe Valentīna Vitroka.

Auns

Lielākā mēneša daļa aizritēs ar noguruma un “sasietu roku” sajūtu, kad vēlme kaut ko darīt – galvenokārt profesionālajā jomā, ir, bet apstākļi tam nav labvēlīgi. Marta pēdējā dekāde – ar ieiešanu Saules zīmē – ļaus Auniem pamosties un uzmundrināties – turpmāk nekas viņus nevarēs apturēt ceļā uz mērķi.

Vērsis

Personīgā dzīve konkurēs ar profesionālo darbību, kur karjera strauji pakāpsies uz augšu, un var būt patīkamu notikumu. Arī attiecībās ar mīļoto cilvēku ir vieta jebkādiem – pat visneiedomājamākajiem pārsteigumiem. Sena drauga parādīšanās, par kuru ilgu laiku nekas nebija zināms, zīmes pārstāvjiem būs īsti svētki.

Dvīņi

Uz saskarsmes fona ar draugiem – gan veciem, gan jauniem, kas parādīsies šajā laikā, mēnesis aizritēs ātri, un uzmundrinošais noskaņojums ļaus viegli un ar prieku atrisināt jebkāda – bet galvenokārt profesionāla rakstura – jautājumus. Vienīgais, kas var traucēt sasniegt iespaidīgus rezultātus, ir jūsu priekšniecība – jums ar viņiem jāatrod kopīga valoda.

Vēzis

Profesionālajā jomā ir jāatsakās no steigas, turklāt labāk samazināt darba apjomu, koncentrējoties uz kvalitāti, nevis uz plānoto projektu skaitu. Ja neņemsi vērā šo zvaigžņu ieteikumu, vari pakļaut riskam savu autoritāti kolēģu un priekšniecības priekšā – lai labotu situāciju, būs nepieciešams diezgan daudz laika un pūļu.

Lasi vēl: Pat asara nenotecēs: kā sagriezt sīpolus un neraudāt – padomi, kas patiešām darbojas

Lauva

Attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem – īpaši tuviniekiem un draugiem – tev jābūt uzmanīgam: apstākļi var spiest tevi uz konfliktu. Darbā svarīgi izvēlēties netradicionālus – radošus – veidus mērķu sasniegšanai, ierastās metodes nedos gaidīto rezultātu. Šajā laikā izrādītā iniciatīva nebūs sodāma, bet, gluži pretēji, tiks veicināta.

Jaunava

Darbā priekšplānā izvirzīsies rutīnas un monotonas darbības, pret kurām jāizturas ar pacietību un sapratni – tas ir jādara, jo tādējādi tiks atbrīvots ceļš grandioziem projektiem nākotnē.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 69%

0%

Mēneša pēdējā dekāde ir patīkamu pārsteigumu laiks attiecībā uz finansēm un personīgo dzīvi, proti, tev veiksies gan naudā, gan mīlestībā.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Pievienot komentāru