Kā garšīgi un ātri pagatavot marinētus sīpolus

Kuram gan nepatīk marinēti sīpoli? Mans vīrs bez tā nesēžas pie galda, es to visu laiku gatavoju, man sīpoli vienmēr ir ledusskapī.

Lielisks našķis, jo ilgāk tas stāv, jo garšīgāks kļūst, lai gan ilgi nav jāstāv, tas ļoti ātri apēdas, starp citu, man tas jāgatavo katru dienu. Un vispār sīpoli ir ļoti noderīgi, ne velti saka, ka sīpoli palīdz pašsajūtai.

Mēs izvēlamies stingrus sīpolus, mizojam. Tagad sīpolu sagriež plānās ripiņās vai pus ripiņās, kā kuram patīk. Nedaudz samīcām ar rokām, tā sīpols būs mīkstāks un maigāks.

Tagad par rūgtumu. Katra cilvēka garša ir atšķirīga, kādam patīk rūgtums, kādam otrādi. Ir dažādi veidi. 1 veids. Vāra ūdeni. 2 veids. Sulu nomazgā zem tekoša ūdens. 3 veids. Uzglabāt ledus ūdenī. Un kādus veidus jūs zināt?

Tātad sīpoli ir nomizoti, sagriezti šķēlēs, sasmalcināti, tagad izvēle ir jūsu ziņā – noņemt rūgtumu vai nē. Man, piemēram, nepatīk sīpolu rūgtums salātos, tāpēc es tos iemērcu verdošā ūdenī, lai mīkstinātu un noņemtu rūgtumu.

Recepte: Marinētiem sīpoliem: sīpols -1 gab. Sāls -1/2h.l. Cukurs -1/2h.l. Melnie pipari -1/3h.l. Dilles -2-3 zariņi, Etiķis 9% (vai citronu sula) -1 ēd.k.

Lasi vēl: Kļūdas, kas nekad neļaus iegūt labu tomātu ražu siltumnīcā – dažreiz sliktas ražas vaininieks ir blakus augošs krūms

Pagatavošana: Sagatavotos sīpolus liek bļodā, pievieno sāli, cukuru, melnos piparus, smalki sagrieztus dilles zaļumus, ja nepieciešams, etiķi. Samaisa, un viss, sīpoli 3 minūšu laikā ir gatavi lietošanai, tāpēc arī nosaukums – trīs minūtes. Pēc tam es to pārlieku stikla traukā vai burkā un ievietoju ledusskapī. Tas ir ļoti garšīgi. Dažreiz pārmaiņu labad pievienoju dažus pilienus biešu sulas, sīpoli iegūst skaistu purpursarkanu krāsu.