Mana draudzene pēc olu iegādes vienmēr saglabā to kastīti – stāstu kāpēc

Mana draudzene ir slavena pavāre, un viņas padomi man vienmēr palīdz. Viņa nesen dalījās, ka olu kastītes izmanto ne tikai olu uzglabāšanai.

Un es tās vienmēr esmu vienkārši izmetusi. Mana draudzene, kuru vienmēr esmu apbrīnojusi par viņas oriģinalitāti un atjautību, reiz dalījās ar interesantu ideju. Viņa man pastāstīja, kā viņa izmanto olu paliktņus ne tikai olu uzglabāšanai, bet arī mazu kūciņu pagatavošanai, kas ar katru reizi kļūst arvien populārākas viņas draugu un ģimenes vidū. Šķita tik ģeniāli un vienkārši, ka nolēmu to izmēģināt arī es.

Pirmais, ko es izdarīju, bija paņēmu desmit olu paplāti un rūpīgi nogriezu uz augšu izvirzītās daļas. To nebija grūti izdarīt. Tad es sagatavoju lielu cepamā papīra loksni. Lai tā labāk ietilptu paplātes šūnās, es to samīcīju rokās, iemērcu ūdenī un kārtīgi izžāvēju, lai atbrīvotos no liekā mitruma. tad es izrullēju kārtainās mīklas lapu taisnstūrī un pārklāju pusi no tās šūnām.

Lai tā būtu perfekta, es izmantoju vistas olu un mīklā izveidoju iedobumus, pēc tam katrā iedobumā ieliku tējkaroti ievārījuma. Lai to paspilgtinātu, es sagriezu kubiņos nelielu ābolu un ieliku šūnās. Pēc tam ņēmu vienu neapstrādātu olu, saputoju to un apsmērēju mīklu ap šūnām.

Lasi vēl: Šķelti un aplūzuši matu gali – noskaidrojam, vai tos var glābt bez apgriešanas

Rūpīgi piespiedu mīklas malas pie formiņām, nosedzot pildījumu, un nogriezu lieko mīklu. visu pārklāju ar paplātes vāku un liku uz cepšanas paplātes. To pašu procesu atkārtoju ar otro paplāti. Kad viss bija gatavs, ieliku pīrādziņus cepeškrāsnī, kas bija sakarsēta līdz 180 °C, uz 30 minūtēm. Viss sanāca ļoti garšīgi un vienkārši.