Sinoptiķi negaidīti nāk klajā ar nepatīkamu prognozi par gaidāmo laiku Tuvākajās dienās: “Būs traki”

Pašreizējie laika apstākļi ir ne tikai ļoti neierasti, bet arī atzīti par diezgan smagiem, ņemot vērā to, kas gaidāms jau tuvākajās dienās. Jāņem vērā, ka nebūs vairs nekādas siltās dienas un par plusiem dienas laikā varēsiet aizmirst jau ļoti drīz!

Taču tā vel nav pati svarīgākā daļa, jo priekšā gaidāmi laikapstākļi, kuri būs gana spēcīgi un neierasti. Sagaidāms, ka tuvākās dienas nesīs vēl krasākas izmaiņas, jo aukstā fronte pakāpeniski virzās uz priekšu un temperatūra strauji pazeminās.

 

Tas ir īpaši neērti tiem, kam jāsedz savas mājas apkures izmaksas, ņemot vērā jau tā lielos izdevumus, kas saistīti ar šo nepieciešamību, taču tagad nāksies maksāt vēl vairāk, jau par tā pārspīlētajiem apkures rēķiniem, it īpaši tuvākajās dienās, kad aukstums uznāks teju vai nemanot.

Aukstās frontes ātruma ietekme uz Latviju joprojām nav skaidra, tomēr zināms, ka tā atnāks tuvāko dienu laikā.  Neskatoties uz to, jaunākās prognozes atšķiras no iepriekšējām, kas liecina, ka gaidāmie laikapstākļi būs krietni smagāki un jūtamāki, ņemot vērā, ka krasi samazināsies arī temperatūra.

Gaidāms, ka temperatūra pazemināsies daudz ātrāk, nekā bija paredzēts tikai dažas dienas iepriekš. Šajā situācijā vajadzēs ļoti rūpīgi sekot līdzi gaidāmajām temperatūrām un laikapstākļiem, lai vienmēr būtu skaidrs par esošo situāciju. Taču laiks aplūkot, kas mūs patiesībā sagaida jau tuvākajās dienās, kas sagaidāms arī kārtīgs sniegs.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Pievienot komentāru