Sinoptiķi jau sola, ka nākamnedēļ sagaidīsim pamatīgu ziemu! Paziņots, cik daudz sniega un aukstums gaidāms

Sinoptiķi paredz, ka jau nākamās nedēļas laikā Latvijā strauji paaugstināsies temperatūra, un sāksies snigšana. Kādi sals grādi varētu būt gaidāmi? Interesantākais gan ir tas, ka laiks tik tiešām krasi mainīsies no esošā un vairs nebūs nekāds siltais Novembris, kā tas bija šajās pirmās Novembra dienās.

Nākamajās trim dienās daudzviet ir prognozēts neliels nokrišņu daudzums, bet kopumā nokrišņu apjoms būs mazāks nekā nedēļas sākumā. Saule periodiski parādīsies starp mākoņiem, un dienvidu vējš pūtīs lēni līdz mēreni. Tomēr ja uz brīvdienām viss mainīsies uz otru pusi!

Bet jau sestdien tas mainīsies uz austrumu vēju. Nakts temperatūra pazemināsies līdz +2..+7 grādiem, bet dienas maksimālā temperatūra sasniegs +5..+9 grādus.

Svētdien var tuvoties ciklons, un jau pirmdien lietus var pāriet par sniegu, it īpaši valsts austrumu daļā. Tieši nedēļas sākumā situācija mainīsies tik strauji, ka cilvēki vairs nespēs turēt līdzi.

Pastāv iespēja, ka mums tuvojas meteoroloģiskā ziema. Meteoroloģiskā ziema oficiāli sākas, ja vidējā gaisa temperatūra diennaktī ir zem nulles vērtības vismaz piecas dienas pēc kārtas.

Tomēr arī šajā gadījumā ar to nekas nebeigsies un situācija var kļūt vēl nepatīkamāka!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Pievienot komentāru