Saeima pieņem ļoti smagus grozījumus: Turpmāk ar savu skaidro naudu nevarēsi rīkoties kā gribi

Nav itin nekāds noslēpums, ka Saeima pieņem daudz un dažādus likumus un noteikumus, kuri būtiski maina cilvēku dzīvi! Arī šajā situācijā ir pieņemtas izmaiņas, kuras ļoti būtiski var mainīt Jūsu turpmāko dzīvi. Pie tam jāpiebilst, ka daudziem tas var būt ļoti nepatīkams pārsteigums, ņemot vēra, cik ļoti strauji tas viss ir noticis. 

Saeimas pēdējais lasījums apstiprināja grozījumus likumā par skaidrās naudas deklarēšanu, kas ieviesīs dažas būtiskas pārmaiņas. Un daudziem cilvēkiem tas pavisam noteikti ļoti neies pie sirds, zinot visus esošos ierobežojumus un saistības, kuras liek cilvēkiem uztraukties aizvien vairāk.

Lasi arī: Policija steigšus nāk klajā ar paziņojumu pilnīgi visiem autovadītājiem – “Ja to neizdarīsiet – Būs Sods!”

Lasi arī: Vecmāmiņa neļāva izliet ūdeni pēc kartupeļu vārīšanas. Lūk, kāpēc

Saskaņā ar jaunajiem noteikumiem, ja kāda persona veic naudas pārvadājumu pāri valsts robežai un kopējā summa nepārsniedz 10 000 eiro, taču pastāv pamatots aizdomu pamats, ka šāds pārvadājums varētu būt saistīts ar ne**le**gā**lām darbībām, tad šai personai ir pienākums deklarēt šo summu.

Tomēr šajā gadījumā tas nebūt nav viss un summa var mainīties atkarībā no situācijas. Taču tas liek sabīties daudziem, kuri grib šķērsot robežu ar tiešām savu esošo naudu.

Precīzāk, šie grozījumi attiecas uz likumu “Par skaidras naudas deklarēšanu pie valsts robežas”.

Jāatzīmē, ka Latvijas ārējā robeža ietver valsts robežu ar Krieviju un Baltkrieviju, kā arī iekļauj lidostu. Vai tiešām tas būt jādara jau ar krietni mazākām summām?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Pievienot komentāru