Izplatās ziņas par Putinu – skaidrojam kas ir noticis un kā radās baumas

Vai tiešām ir noticis tas, ko visa pasaule gaida jau ļoti ilgi? Un šajā gadījumā to vēsta nevis kādi baumotāji no citām valstīm, bet gan Krievijas politologs un vēstnieks, kuram nav ne mazākā iemesla baumot.

Tomēr paskatīsimies, kas šobrīd ir zināms. Kā arī aplūkosim, kā vispār tapis zināms par konkrētiem laikiem par notikušo.

Vietnē Telegraph izplatījās ziņas, ka Krievijas diktators Vladimirs Putins ir “devies pie sentēviem”, bet viņa līdzinieks pārņēmis varu Krievijā. Ziņas tika izplatītas caur telegrammas kanālu, kas saistīts ar Krievijas politologu un vēsturnieku Valēriju Soloviju. Vladimirs Putins esot devies viņsaulē savā rezidencē Valdajā, teikts tur izplatītajā paziņojumā.

“Pulksten 20:42 pēc Maskavas laika ārsti paziņoja par viņā aiziešanu. Ārsti tagad ir ieslēgti telpā, kur glabājas Putina ķermenis, ko apsargā prezidenta apsardze pēc Dmitrija Kočņeva personīga pavēles.

Kočņevs sazinājās un saņēma norādījumus no Krievijas Drošības padomes sekretāra Nikolaja Patruševa. Pastiprināta prezidenta līdzinieka drošība. Turpinās aktīvas sarunas,” raksta kanāls.

Jāatzīmē, ka Solovejs bieži izvirza teorijas par Putina  dubultniekiem un kaitēm, no kurām diktatoram vajadzētu drīzumā doties viņsaulē.

Baumas par Putina slikto veselību ir izplatītas jau sen. Šonedēļ, piemēram, vairāki ziņu portāli nopludināja informāciju par Putina veselības stāvokli. Tajā teikts, ka viņam bija lēkme un viņš gandrīz “aizgāja pie Pētera”.

Pievienot komentāru