3 lietas, kuras mājās vienmēr ienes nelaimes un bēdas; Tieciet no tām nekavējoties vaļā!

Senos rakstos un vēsturē bieži pieminēts, ka noteiktas lietas var ietekmēt gan mūs personīgi, gan mūsu apkārtējo vidi, ko var saukt arī par mājas atmosfēru. Šis princips attiecas uz jebkuru vietu un laiku, ietekmējot mūs dažādos veidos.

Lai arī daudziem šī ietekme var būt vienaldzīga attiecībā pret citu cilvēku dzīvēm, var piedzīvot nepatīkamas sajūtas, dzīvojot vietā, kurā, lai arī māja ir skaista, piedzīvojam morālu un fizisku diskomfortu.

Šī situācija var denot ne tikai mājas ietekmi, bet arī vidi kopumā, un tas var notikt jebkurā jaunā mājā. Tomēr tas bieži notiek vecākajos dzīvokļos vai mājās, kurās šī senā vēsture nav zināma un tās notikumi nav tieši izsekoti.

Lai nebiedētu jaunos īpašniekus, senās notikumu ainas netiek uzsvērtas. Ķīniešu pētnieku secinājumi liecina, ka šajā kontekstā pastāv “Pakaišu priekšnoteikums”, kur atmosfēra starp šīm trim lietām burtiski tiek izkliedēta un noraidīta, radot vienaldzību un riebumu pret apkārtējo vidi.

Lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas mājās, svarīgi rūpēties par šīm trim lietām un nekavējoties tās novērst.

 

1. **Izvairieties no saplaisājušiem traukiem:**

Vecākās paaudzes cilvēkiem ir pazīstama situācija, kad trauki izsist vai saplaisā, un šis princips ir ievērots arī senākajos rakstos. Ķīniešu ticējums apgalvo, ka saplaisājuši trauki nes pozitīvo enerģiju, tāpēc tos vajadzētu nekavējoties izmest.

 

Pievienot komentāru